KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12699126
nr 1269 9126
Lars Östling
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Gotlandsmotiv. Signerad, daterad -83. Motivet: ca 30x40 cm
Lars Östling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:51:30